Menü
Kosár

HÁLÓZATI ESZKÖZ / Switch / Switch SFP modul

Cikkszám: 251910
HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR..
Cikkszám: 270384
  UF-SM-10G Supported Media Single-Mode Fiber Connector Type (2) LC BiDi   TX Wavelength 1310nm RX Wavelength 1310nm Data Rate 10 Gbps Cable Distance 10 km Pack Options 2..
Tételek: 1 - 2 / 2 (1 oldal)
FONTOS FIGYELMEZTETÉS!
A weboldal sütiket (cookie-kat) használ. Ha ezen a honlapon böngészik, akkor Ön elfogadja, hogy a személyre szabott, maradéktalan minőségű tartalom érdekében az oldal cookie-k segítségét vegye igénybe. Részletes információ a sütikről.